Seks i droga lyrics - 🧡 Električni orgazam

Lyrics droga seks i Električni orgazam

Lyrics droga seks i Intocable

Lyrics droga seks i Brkovi

Goga Sekulić feat. Brzo Trči Ljanmi

Lyrics droga seks i Brkovi

Elektricni Orgazam

Lyrics droga seks i Električni orgazam

Lyrics droga seks i Slums Attack

Lyrics droga seks i Buba Corelli

Lyrics droga seks i Brkovi

Elektricni Orgazam

Lyrics droga seks i Slums Attack

Lyrics droga seks i Goga Sekulić

Električni orgazam

.

  • Że seks, narkotyki, rap — człowieku, spieprzaj! Seks, dragi, rap — chcesz się poczuć jak w snach? A ty dziewczyno tańcz, jeśli nie masz nic poza tym Niech to będzie Twój bal, nawet, jeśli jest ostatnim! Tak dla zasady, po co zdzira się tak patrzy? Uzalud se trudim, gubim, sudim, šutim.

  • Idziesz w tango desperatko, orientalnie i na ostro Seks, dragi, rap — pierwsze, trzecie to rzemiosło To drugie to dodatek do schadzek i randek Pieprz o tym, rapuj, zabij swą dusze dragiem! Seks, dragi, rap — chcesz się poczuć jak w snach? Rap poza kontrolą, niech zawistni pierdolą Rap poza kontrolą, niech zawistni pierdolą A ja się bawię dobrze, czuję się dobrze Wyglądam dobrze i Ty też no do mnie choć że No jesteś już w końcu, zakochany w mym słońcu Jak w rapie czy prochach, nie, w prochach się nie kocham! Trójca złego najświętsza wielu pragnie jak powietrza! Wybrnąłem z wielu bagien, tkwię w jednym Własne życie! Kiedy wszystko Cię zawiodło, podrasuj rzeczywistość Seks, dragi, rap — na ten temat to wszystko Seks, dragi, rap, by na zdrowie Ci wyszło Lecz uważaj, nie przeholuj, bo spierdolisz swoją przyszłość! Już gotowy na zgubę, żegnam się z własnym rozumem! Kiedy wszystko Cię zawiodło, podrasuj rzeczywistość Seks, dragi, rap — na ten temat to wszystko Seks, dragi, rap, by na zdrowie Ci wyszło Lecz uważaj, nie przeholuj, bo spierdolisz swoją przyszłość! Lyrics tekst Gluh i Nijem — Buba Corelli Gluh I nijem zbog nje Ona drugog grli, ljubi, ritam mrvi me, e-yeah Crna Gucci torba grmi, tozla, ludi.

Elektricni Orgazam

Seks, dragi, rap, człowiek, weź słuch wytężaj! Dziś dekadę później wiem coś o tym, wpuść mnie! Uzalud se trudim, gubim, sudim, šutim.

  • .

  • .
2022 demos.flowplayer.org